VERYERİLER

Veryeriler İnşaat’ın temelleri, 1949 yılında Mehmet Veryeri tarafından İzmir’de kurulan küçük bir kereste atölyesi ile atılmıştır. Orman ürünleri alanındaki faaliyetlerini uzun yıllar sürdüren ve zaman içerisinde faaliyette olduğu alanlarda emin adımlarla ilerleyerek şirketin hacmini ve faaliyet kollarını genişleten Mehmet Veryeri, 1965 yılında da inşaat sektörüne adım atmıştır.

Her geçen gün inşaat sektöründe daha fazla sayıda başarılı projede yer alan Mehmet Veryeri 1989 yılında yine profesyonelce bir karara imzasını atmış ve Veryeriler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurarak sektöründe daha büyük adımlarla ilerlemeye başlamıştır.

Küçük bir atölyeden ve ardından kurulan bir aile firmasından ticaret ve inşaat sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip, öncü bir firma konumuna gelen Veryeriler İnşaat, bugün Çeşme ve özelikle son yılların gözde çekim merkezi Alaçatı’da hayata geçirdiği saygın projeler ile sektörüne yön veren, projeleri takip eden, vizyonel ve yenilikçi bir firma olmuştur.